COMPUTED DESCRIPTORS
| Molecular Weight | 5907.3 g/mol |
|---|---|
| Hydrogen Bond Donor Count | 0 |
| Hydrogen Bond Acceptor Count | 0 |
| Rotatable Bond Count | 0 |
| Exact Mass | 5909.3811 g/mol |
| Monoisotopic Mass | 5917.3719 g/mol |
| Topological Polar Surface Area | 0 Ų |
| Heavy Atom Count | 100 |
| Formal Charge | 0 |
| Complexity | 0 |
| Isotope Atom Count | 0 |
| Defined Atom Stereocenter Count | 0 |
| Undefined Atom Stereocenter Count | 0 |
| Defined Bond Stereocenter Count | 0 |
| Undefined Bond Stereocenter Count | 0 |
| Covalently-Bonded Unit Count | 100 |
| Compound Is Canonicalized | Yes |
